Buty trekkingowe to specjalistyczne obuwie do wędrówek pieszych w trudnym terenie – najczęściej górskim. Ponieważ trasy w nich pokonywane są zazwyczaj dość trudne należy zadbać o to, by obuwie było wygodne i bezpieczne. Zobacz na co zwrócić uwagę wybierając buty do wędrówek górskich.

Eleganckie obuwie męskie na wiosnę

Dodane przez
Ciepła pogoda sprawia, że coraz więcej mężczyzn szuka lekkiego obuwia, które będzie także wygodne i eleganckie. Co zatem trzeba wiedzieć poszukując idealnego obuwia na wiosnę? Dziś do pracy nie trzeba już nosić butów garniturowych. Do większości stylizacji można swobodnie założyć półbuty charakteryzujące się eleganckim wyglądem. Do najczęściej wybieranych butów tego typu mokasyny broomannależą mokasyny i żeglarki.

Lato za pasem – czyli kupujemy sandałki

Dodane przez
Choć za oknami jeszcze gdzie niegdzie śnieg, to nadszedł czas, aby pomyśleć o letnim obuwiu. Już za kilka tygodni w Polsce znów pojawią się gorące, letnie dni i sandałki okażą się niezbędne. Zobacz na co zwrócić uwagę kupując buty dla siebie.
Pierwsze informacje o tzw. Melisskach zaczęły pojawiać się na forach internetowych już w 2011 roku. Powoli przebijały się informacje o markowym obuwiu wykonanym z połączenia gumy i kauczuku. Plastikowe buciki po raz kolejny zaczęły wchodzić na salony. Obecnie wyróżniającą się marką na rynku jest firma ZAXY.

Buty z jeansu - czy warto je kupować

Dodane przez
Od pewnego czasu w naszym sklepie dostępne są buty marki LANQIER. Ich charakterystyczną cechą jest materiał, z którego wykonano cholewki – jeans.Jeans to bardzo popularny materiał, aczkolwiek nie jest on kojarzony z obuwiem. Zazwyczaj nosimy jeansowe spodnie, spódnice, koszule czy kurtki. Dziś pragniemy pokazać, że jeans to także doskonały materiał na buty.
Showing 1 to 5 of 13 (1 Pages)

Wróć do góry