Wymiany i zwroty - Sklep online Luna Obuwie

Wymiana

Jak wymienić obuwie?

Odeślij obuwie na własny koszt w oryginalnym opakowaniu, wraz ze starannie wypełnionym formularzem wymiany oraz oryginalnym dowodem zakupu (paragon fiskalny lub faktura VAT) na adres:

F.H.'LUNA”

RYNEK 8

38-100 STRZYŻÓW

Formularz wymiany możesz także przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail kontakt@lunaobuwie.pl

 

Formularz wymiany 

 

Uwaga! Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem. Prawo wymiany dotyczy tylko towaru będącego w nienaruszonym stanie, wyłącznie w oryginalnym opakowaniu.

 

Pytania oraz powiadomienia dotyczące wymiany prosimy kierować na adres e mail: kontakt@lunaobuwie.pl

 

Zwrot

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty dostarczenia zamówionego towaru, masz prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość. Dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej, a więc stosuje się tylko do sprzedaży osobie fizycznej, która dokonuje zakupu w celu niezwiązanym z działalnością zawodową lub gospodarczą.

 

Jak dokonać zwrotu produktu?

  • Odeślij zakupiony produkt w nienaruszonym stanie i w oryginalnym opakowaniu wraz z całą jego zawartością.

  • Dołącz do przesyłki pisemne oświadczenie, w którym zawrzesz chęć zwrotu produktu, a także numer konta, na które zostanie przekazany zwrot pieniędzy.

  • Formularz zwrotu możesz także wysłać mailem na adres kontakt@lunaobuwie.pl

 

Formularz zwrotu

 

Pozytywna decyzja o zwrocie lub wymianie

Jeśli pozytywnie rozpatrzymy twój wniosek w ciągu 3 dni roboczych poinformujemy cię o tym, wysyłając maila na podany przez ciebie adres.

Przy zwrocie koszty przesyłki ponosi Kupujący.

 

Odrzucenie wniosku

Jeśli odrzucimy twój wniosek - poinformujemy cię o tym i w ciągu 7 dni roboczych odeślemy produkt na wskazany adres. Koszt odesłania towaru ponosi Kupujący.

 

Twój wniosek o zwrot produktu zostanie odrzucony, gdy:

  • produkt będzie uszkodzony,

  • będzie miał widoczne znaki użytkowania.


Wszystkie pytania oraz powiadomienia dotyczące zwrotu lub wymiany  prosimy kierować na adres e mail kontakt@lunaobuwie.pl