Producenci obuwia z Polski

 • 28 maj 2018
 • 1 Komentarzy
Producenci obuwia z Polski

Producenci obuwia z Polski

Przygotowaliśmy nasz autorski katalog polskich producentów obuwniczych, których produkty znajdują się w naszym sklepie internetowym. Znajdziecie tu zarówno wielkie korporacje jak i małe rodzinne przedsiębiorstwa, te znane i mniej znane. Łączy je jedno - wszystkie są polskie i nasze ojczyste!

Polskie markowe obuwie

ZYCH & STASZEWSKI

Polska marka Zych&Staszewski, producent obuwia na każdą okazję, zachwyca nas swoimi kolekcjami już od ponad 25 lat. Zaprojektowane z dbałością o szczegóły buty świadczą o wiedzy jaką dysponuje firma oraz o niesamowitym doświadczeniu jej pracowników. Bogata kolorystyka w kolekcjach damskich pozwala na dopasowanie modeli butów do praktycznie każdego stroju. Firma stosuje do produkcji swojego obuwia wysokiej jakości materiały, takie jak chociażby włoska skóra. Wszystkie buty są ręcznie wykonane z troską o każdy szczegół. Markę charakteryzuje idealne połączenie klasyki z nowoczesnością.

WOJAS

Firma WOJAS założona w 1990 roku przez Wiesława Wojasa, wywodzącego się z rodu parającego się szyciem obuwia od pokoleń. Od samego początku działalności sprzedawała po kilkadziesiąt tysięcy par butów rocznie! Jeden z najbardziej cenionych polskich producentów, cieszący się zaufaniem klientów, przez swoją solidność, modne wzornictwo i trafianie w preferencje oraz gusta klientów. Marka w swojej ofercie ma obuwie damskie, męskie, dla młodzieży, a nawet trekkingowe. Poza butami znajdziemy również galanterię skórzaną taką jak paski oraz torebki. Ciekawostką jest to, że firma WOJAS zaopatruje w obuwie polskie służby specjalne (wojsko, pocztę polską, straż pożarną, graniczną, a nawet leśną i transportową).

SIMEN

Marka renomowana produkująca z najwyższej jakości skór naturalnych buty damskie oraz młodzieżowe. Tradycja od 1977 roku, firma rodzinna od 1997 roku z bogatym doświadczeniem dostarcza nam buty, dzięki współpracy ze stylistami z Polski oraz zagranicy, zawsze w zgodzie z panującymi trendami na świecie. Oferta jest ciągle urozmaicana i aktualizowana. Przy tak wysokiej jakości zaskoczy nas na pewno bardzo konkurencyjna cena. Firma SIMEN zyskała ostatnimi czasy serca również zagranicznych klientów i sprzedaje swoje buty na rynkach Europy Zachodniej.

BALDACCINI

Rzemieślnicza firma rodzinna istniejąca od 1990 roku, która powstała z myślą o produkowaniu wysokiej jakości butów ze skóry naturalnej. Od samego początku firma sprzedaje i cieszy się uznaniem zarówno na polskim rynku jak i zagranicznym. Cechuje ją precyzja oraz jakość. Pierwsze kroki marka stawiała pod okiem włoskich fachowców. Materiały pozyskiwane do produkcji obuwia pochodzą jedynie z Europy i są skrupulatnie selekcjonowane. Zachwycą najbardziej wybrednego i wymagającego klienta. Wygoda oraz jakość dla osób w każdym przedziale wiekowym.

2K2

Producent bardzo wygodnego obuwia skórzanego. W ofercie znajdą się skórzane buty męskie oraz obuwie damskie. Elegancja, wygoda i dobra jakość. Marka kreuje nowe i unikatowe style w bardzo szerokim asortymencie. Buty 2K2 to trwałość oraz wygoda.

BIG STAR Shoes

Ogromna firma znana chyba każdemu z dżinsów zajmuje się również produkcją dodatków takich jak torebki, portfele oraz obuwie. Buty marki BIG STAR to nie tylko dodatek do całej stylizacji, to również ponadczasowy styl. W ofercie znajdziecie kultowe trampki, sneakersy pasujące zarówno do dżinsów jak i spódnicy. Wygodne buty płaskie pasujące do stylizacji outfit, mokasyny oraz balerinki. BIG STAR pomyślał o wszystkich potrzebach swoich klientów, dlatego w ich menu znajdziecie buty na każdą okazję oraz porę roku, zaczynając od sportowego obuwia kończąc na butach na koturnach. Komfort i jakość idą tu zdecydowanie w parze.

1Komentarzy

  • Avatar
   Ismayilov Aslan
   kwi 29, 2019

   Dzień dobry. Jesteśmy fabryką Elmanado na lokalnym rynku znanym z wysokiej jakości produktów i profesjonalnego zespołu. Kontynuując nasz sukces, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zleciło nam produkcję butów dla naszych pracowników. Chcę podkreślić, że nasza fabryka sama produkuje podeszwy do butów. Dzięki naszemu projektowi i jakości nasze główne podeszwy były w stanie pozyskać wielu klientów i zająć ich miejsce na rynku lokalnym i zagranicznym. Naszym celem jest zwiększenie produkcji i wejście na rynek międzynarodowy. W tym celu naszą strategią jest nawiązanie relacji z rozwiniętymi firmami. Aby uzyskać więcej informacji, chcielibyśmy spotkać się z szefem działu sprzedaży. Możesz przeglądać nasz katalog z góry. Z szacunkiem Elmanado Hello. We are a Elmanado factory in the local market known for high-quality products and a professional team. As a continuation of our success, the Ministry of Internal Affairs commissioned us to manufacture shoes for our employees. I want to emphasize that our factory itself produces soles for shoes. With our design and quality, our main soles were able to gain a lot of customers and get their place in the local and foreign market. Our goal is to increase production and enter the international market. To do this, our strategy is to establish relations with developed companies. For more information, we would like to meet with the head of the sales department. You can browse our catalog from above. With respect Elmanado

Zostaw komentarz

* Pseudonim
* E-mail: (Not Published)
* Komentarz
Przepisz kod

Blog LunaObuwie