LUNA - o firmie - Sklep online Luna Obuwie

LLuna - logo firmy i sklepuUNA to firma z tradycjami działająca na rynku od 1992 roku.

Multibrandowy sklep internetowy jest jednak projektem nowym który ruszył pod koniec 2015 roku.

Ponieważ jesteśmy firmą, która od lat zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową możemy z satysfakcją stwierdzić, że już dawno przekroczyliśmy milion sprzedanych par butów!Dzięki zdobytemu doświadczeniu mamy nadzieję , że potrafimy zaoferować produkty bardzo interesujące zarówno pod względem design-u, wygody jak i ceny a nowi klienci szybko zauważą , że naszą stronę warto dodać do zakładki ulubione.

Zdajemy sobie sprawę, że nie możemy konkurować ( na dzień dzisiejszy ) z dużymi firmami pod względem rozpoznawalności marki, dlatego główny nacisk kładziemy na nowoczesne wzornictwo oraz wykonanie, wygodę i oczywiście cenę.

2K2 - nasza marka obuwia

Nasza obecna propozycja to marka 2K2, która mamy nadzieję, będzie coraz bardziej rozpoznawalna i lubiana.

Zdobyte doświadczenie i szeroki krąg partnerów i znajomych w branży obuwniczej, pozwalają nam często wykonywać nasze produkty w tych samych fabrykach w których swoje wyroby zlecają największe firmy obuwnicze na polskim rynku. To powoduje, że oferujemy produkt o doskonałej jakości ale jednocześnie atrakcyjniejszy cenowo.Życzymy udanych zakupów i częstych powrotów na naszą stronę .