Lato za pasem – czyli kupujemy sandałki

  • 8 maj 2017
  • 0 Komentarzy
Lato za pasem – czyli kupujemy sandałki

Lato za pasem – czyli kupujemy sandałki

Choć za oknami jeszcze gdzie niegdzie śnieg, to nadszedł czas, aby pomyśleć o letnim obuwiu. Już za kilka tygodni w Polsce znów pojawią się gorące, letnie dni i sandałki okażą się niezbędne. Zobacz na co zwrócić uwagę kupując buty dla siebie.

Sandałki do pracy

Sandały Big Star do pracyW wielu zakładach pracy wymagany jest elegancki strój. Niekiedy w regulaminie pojawia się zapis mówiący o rodzaju obuwia, jakie powinno być noszone w czasie pracy. Jednakże, nawet jeśli w firmie, gdzie pracujesz nie ma takich obostrzeń, to dobrze jest wybierać obuwie eleganckie. Dla kobiet pracujących w biurach najlepszym wyborem będą buty z zakrytymi palcami i dostosowanym do ich potrzeb obcasem.

Sandałki na zakupy

Wybierając się na spacer najlepiej postawić na obuwie wygodne i eleganckie zarazem. Tutaj można trochę poszaleć z wzorami i wysokością obcasów. Na wypad po zakupy czy do kina świetnie sprawdzą się sandałki Tamaris, https://lunaobuwie.pl/sandaly-damskie/6226-sandaly-tamaris.html. Jeśli zaś masz dość obcasów i wolisz elegancję na koturnach to polecamy sandałki Simen, bardzo wygodne i coraz popularniejsze. Sandały SIMEN - na koturnie

Do parku i na plac zabaw

Wiele kobiet jest nie tylko pracownikami ale także mamami. Ta ostatnia rola wiąże się często z kilometrami pokonywanymi z wózkiem po parku, albo godzinami spędzonymi na placu zabaw. Aby czas ten nie odbił się na stopach koniecznie należy wybrać sandałki na niskim obcasie lub wręcz na płaskiej podeszwie. Dobrze jest postawić na naturalną skórę, która dopasowuje się do stopy i poprawia komfort chodzenia. Szukając takiego obuwia polecamy rzymianki Tamaris, które spełniają wszystkie powyższe wymagania.

Sandały TAMARIS - skóra naturalna

Do zadań specjalnych

Na koniec chcemy zaproponować sandałki do zadań specjalnych – a dokładniej wygodne buty na niepogodę. Jak wiadomo sandały to obuwie noszone przede wszystkim w słonecznym czasie. Jeszcze do niedawna na pochmurne i deszczowe dni lepiej nadawały się kalosze lub półbuty. Obecnie jest nieco inaczej. Jeśli za oknami kropi ale jest ciepło to warto sięgnąć po sandałki z tworzywa sztucznego. W naszym sklepie znajdziesz wiele sandałków firmy Zaxy, które doskonale sprawdzą się w ciepłe deszczowe dni. Nie namakają i dzięki temu nie defasonują się. Kiedy już się zmoczą wystarczy, że przetrzesz je suchym, papierowym ręcznikiem i ponownie nadają się do noszenia. Zobacz - https://lunaobuwie.pl/sandaly-damskie/6111-sandaly-zaxy.html

Zostaw komentarz

* Pseudonim
* E-mail: (Not Published)
* Komentarz
Przepisz kod